obraz nr 6294 660,00 zł 432,00 zł

obraz nr 5734
600,00 zł 539,99 zł

tel (32)284-59-85
tel kom (503)356-488
info@futureart.pl

  • 21 lat tradycji
  • 3996 obrazów
  • 164 opinii
  • 1841 zamówień

Koszty przesyłki:
Kurier GLS Polska - 29 zł
Europa (kraje EU) - 79 zł
Europa (poza EU) - 139 zł

obraz nr 7132
720,00 zł 647,99 zł

Jak mogę płacić ?

Dokonując zakupów w galeria-malarstwa.pl mają Państwo do dyspozycji następujące formy płatności:


PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - opłata kurierowi przy dostawie paczki 
PRZELEW TRADYCYJNY - w tytule przelewu proszę umieścić numer zamówienia wygenerowany przez nasz system. Jego numer znajdą Państwo np. w e-mailu potwierdzającym dokonanie zakupu 
KARTA KREDYTOWA - za pośrednictwem Płatności.pl - po kliknięciu na klawisz POTWIERDŹ ZAMÓWIENIE zostaną Państwo przeniesieni do Centrum Autoryzacji Transakcji Elektronicznych Platnosci.pl PayU S.A. gdzie pojawi się odpowiedni formularz do wprowadzenia danych karty kredytowej (w bezpiecznym połączeniu SSL 128 bitów) - UWAGA !!! tylko tzw. wypukłej karty - wyjątkiem jest karta Visa Electron wydawana przez Bank Inteligo. W celu dodatkowej identyfikacji właściciela karty kredytowej, system Platnosci.pl PayU S.A. wymaga podania numeru PESEL. Informacje dotyczące karty kredytowej przesyłane są bezpośrednio pomiędzy klientem a Centrum Autoryzacji Transakcji Elektronicznych Platnosci.pl PayU S.A. i nie są udostępniane galeria-malarstwa.pl 

System do obsługi internetowych transakcji jest zgodny ze standardem SET/MIA (Merchant Initiated Authorization) i został zbudowany w oparciu o oprogramowanie dostarczone przez renomowanych producentów, posiadające certyfikat zgodności ze standardem SET wydanym przez organizację SETco. 
Przelew online za pośrednictwem Płatności.pl - po kliknięciu na klawisz ?POTWIERDŹ ZAMÓWIENIE? nastąpi przekierowanie do wybranego banku w celu dokonania przelewu. W przypadku niektórych banków (Bank Pocztowy, BGŻ, Citi handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, INVEST-BANK, Kredyt Bank, Millennium, Polbank EFG, Raiffeisen Bank) nastąpi wygenerowanie danych do przelewu. Tytuł płatności oraz kwota są istotnymi elementami poprawnego zaksięgowania przelewu. Prosimy zatem nie zmieniać kwoty transakcji oraz nie modyfikować otrzymanego tytułu wpłaty. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest wysłanie przelewu natychmiast po złożeniu zamówienia.

Dostępne banki: 
- BGŻ 
- Bank Pocztowy 
- BPH 
- BZ WBK 
- Citi handlowy 
- Deutsche Bank 
- Eurobank 
- Getin Bank 
- ING Bank Śląski 
- Inteligo 
- INVEST-BANK 
- Kredyt Bank 
- Lukas Bank 
- mBank 
- Meritum Bank 
- Millennium 
- MultiBank 
- Nordea 
- Pekao 
- PKO BP - iPKO 
- Polbank EFG 
- Raiffeisen Bank 
- oraz inne 

Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą przelewu jest zapewniane przez Centrum Autoryzacji Transakcji Elektronicznych Platnosci.pl PayU S.A. poprzez zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL.